Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

www.spartak.skPo dlhých šestnástich rokoch zmení v stredu 27. januára klubový web spartak.sk kompletný dizajn. Prvý článok sa na pôvodnom portáli objavil druhého decembra v roku 2000. Vytvorila ho partia fanúšikov z Hlohovca. Oficiálnym klubovým sa stal v januári 2013. Za ten čas sa na ňom vybudovala silná komunita, ktorá si zaslúži najnovší komfort.

Keďže podľa štatistík až polovica užívateľov kliká na stránky cez mobil, tablet či iné zariadenie ako je počítač, nová stránka prešla na responzívny design. Fanúšik sa tak nemusí báť, že by mu jeho mobil alebo iné zariadenie nezobrazilo webovú stránku spartak.sk správne na rozlíšení jeho zariadenia.

Klub pracoval na novej webstránke so spoločnosťami YMS a esports.cz, ktorí pripravujú podobné portáli popredným športovým klubom v Čechách a na Slovensku. Vďaka ich prepracovanému systému pridávania zápasov, má admin uľahčené písanie. Môže si zadať kompletné štatistiky každého hráča zo zápasu či zaujímavosti o ňom. Návštevníci sa na novom webe dozvedia podrobne napríklad aj o histórií klubu, ktorú by mal každý správny fanúšik poznať. Je pre nich pripravená výstavná sieň s najväčšími úspechmi klubu, ktorá bude dopĺňaná.

Výborná vec na prehľad zápasov je nový kalendár v spodnej časti úvodnej strányk, pomocou ktorého si môžu fanúšikovia odsledovať duely všetkých vekových kategórií a prísť povzbudiť svoj obľúbený tím.

Každá veková kategória má osobitnú sekciu. V sekcií A – tímu a mládeže nájdu fanúšikovia súpisky, novinky, informácie o zápasoch, ligový rozpis, návštevnosť štadióna, skrátka všetko.

Klub nezabudol ani na najvernejších. Ďalšia sekcia je venovaná fanúšikom, ktorí si budú môcť vymieňať názory na novom diskusnom fóre. Tí, ktorí budú mať záujem opäť diskutovať o klube, hráčoch, zápasoch a podobne, sa musia znovu zaregistrovať. Po registrácií im príde sms správa s potvrdzovacím kódom, ktorý zadajú v editácii účtu. Okrem toho sa bude musieť fanúšik, samozrejme, verifikovať e-mailom.

Okrem fanúšikov budú mať svoju sekciu aj novinári, ktorí sú takisto súčasťou kolobehu futbalového života. Nájdu tam rubriku „žiadosť o akreditácie“ či rôzne iné pre nich dôležité informácie.

Osobitnú sekciu budú mať partneri klubu, ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou fungovania.

Rovnako ako na starom webe, tak aj na novom si budú môcť fanúšikovia prezerať fotogalériu zo zápasov, či čítať staré články, keďže všetky budú v archíve. Tým z vás, ktorým sa bude cnieť za starým webom, nemusia zúfať. Pokojne sa naň môžu prekliknúť cez odkaz, ktorý je na novej stránke vpravo hore vedľa odkazu na fanshop.

Samozrejmosťou je jednoduchá navigácia medzi webmi, ktoré sú spojené s klubom, fanshop, City Arena, shopping, štadión, Spartak TV, či online predaj lístkov. Čoskoro pribudne aj ikonka s live vysielaním Spartak TV.

Veríme, že sa nový web bude fanúšikom páčiť a radi sa sem budú každý deň vracať, aby si mohli prečítať vždy najaktuálnejšie informácie o ich milovanom klube.

spartak.sk

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
začiatok späť    1   2   3   4   5   6   7   8   9    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia