Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika

partneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Lukáš GrinajPrvý prípravný zápas má za sebou aj juniorka Spartaka Trnava. Tá privítala na umelej tráve trnavskej Lokomotívy FC ŠTK Šamorín. Zápas sa skončil nerozhodne 2:2.

Spartak Trnava jun. – FC ŠTK Šamorín 2:2 (1:2)
Góly: Megyes, Pikulík, - Horváth, Kassiano
SPARTAK (1. polčas): Vahalík - Juhás, Halmeš, Janso, Repa, Cocsia, Gojkovič, Bičkei, Turančik, Megyes, Slávik
SPARTAK (2. polčas): Strapák - Repa, Halmeš, Roško, Lošonský, Fačol, Hronec, Pavlovčík, Pikulík, Baša, Královič

Trénujú individuálne: Bališ, Deket, Jirka, Ujlaky, Hrebík, Bakuš, Yao.
Zranení: Julíny, Steinhübel (dlhodobo, cca do marca).
Mečiar a Djiby Ba odišli na hosťovanie do Serede.
Novici na skúške: Gojkovič, Fačol, Bičkei (všetci traja zo Srbska).

Marián Šarmír, tréner juniorky: „V prvom polčase sme veľmi dobre kombinovali, hýrili pohybom, žiaľ, len po súperovu šestnástku. Boli sme silní na lopte, diktovali tempo, no strelecké príležitosti, ktoré sme si vypracovali, sme nedokázali využiť. Súper v prvom polčase väčšinou bránil, ale napriek tomu dokázal dvakrát skórovať zo štandardnej situácie. S prvým polčasom som až na nepremenené šance spokojný. Iné to bolo v druhom dejstve, kde náš pohyb nebol taký dobrý, ako v prvom polčase. Nedokázali sme podržať v útoku loptu a následne sme len dobýjali bránu súpera, kde hostia umne a skúsene bránili. S druhým dejstvom nie som spokojný celkovo. Bol to náš prvý zápas, ktorý ukázal, kde nás tlačí topánka. Budeme svedomito pracovať na odstránení chýb.“

Juniorov čaká opäť na umelej tráve trnavskej Lokomotívy 23. januára Horná Nitra.