Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Ján KrálPo tom, čo skončil v Spartaku Trnava v pozícii manažéra mládeže Vojtech Žitný, od 15. januára ho strieda Marián Černý. Ten neprichádza do neznámeho prostredia, na tomto mieste už tri sezóny do roku 2013 pôsobil. Odvtedy bol marketingovým manažérom Spartaka.

Po príchode nového šéfa mládeže nastala zmena aj na pozícii športového riaditeľa mládeže. Jozefa Brezovského vystriedal Marián Hýbela. Ten naposledy pôsobil ako sekretár mládeže a zároveň viedol kategóriu U9. Tento post obsadí klub v krátkom čase. Brezovský sa posúva ako hlavný tréner ku kategórii U19, ktorú naposledy viedol Vojtech Žitný.

"V prvom rade by som chcel poďakovať predchádzajúcemu vedeniu mládeže za robotu, ktorú odviedli a za to, že naša mládež napreduje. Nejdem do neznámeho prostredia, poznám ako sa v mládeži pracovalo, tak v pozitívnych veciach chcem ďalej pokračovať. Okrem toho máme svoje predstavy o fungovaní mládeže a tiež o tom ako ďalej vylepšovať podmienky vo všetkých mládežníckych tímoch," povedal krátko po vymenovaní do novej pozície Černý.

Marián Černý sa už stihol so všetkými mládežníckymi trénermi stretnúť, vyslovil im poďakovanie za doterajšiu prácu a taktiež dôveru na ďalšie obdobie.

Marek Ondrejka, PR a event manažér Spartaka
foto: Ján Král

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
začiatok späť    1   2   3   4   5   6   7   8   9    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia