Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Lukáš GrinajReprezentačný ples FC Spartak Trnava je síce za nami, ale na takmer dvoch stovkách hostí zanechal samé dobré pocity.

„Je to príjemné odreagovanie, chlapci si trošku užijú a v pondelok nabehnú na sústredenie v plnej kondícii,“ smial sa hlavný tréner Ivan Hucko.

Samotného plesu sa zúčastnila sedmička hráčov: Ľuboš Kamenár, Matúš Čonka, Tomáš Majtán, Martin Mikovič, Miloš Nikolič, Diego Mutumbo Kazadi a Ivan Schranz.

„Toto je moja premiéra, veľmi sa teším, že som sa sem konečne dostal, je to tu fajn,“ skonštatoval štvrtý najlepší hráč uplynulého roka Ivan Schranz.
„Štvrté miesto poteší, veľmi si to vážim a chalanom, ktorí boli predo mnou, doprajem, zaslúžia si to, pretože podávali veľmi dobré výkony,“ dodal 22-ročný ofenzívny hráč.

Miloš Nikolič má plesy rád, no na tomto si nemohol pre „zranenie“ zatancovať.
„Všetci tancujú, bavia sa, len moje zapálené palce na nohách mi bránia v tancovaní. Musím oddychovať,“ objasnil svoje netancovanie srbský stopér.
Na plese bol v sprievode svojej sestry s jej priateľom. Milošovej partnerke už totiž v Srbsku začala príprava na novú sezónu.

Podobne ako Ivan Schranz, premiérovo plesal aj Matúš Čonka.

„Ples je v pohode, páči sa mi tu, dokonca som bol ocenený, takže musím byť spokojný. Dúfam, že tu budem aj o rok,“ so svojím typickým vtipným tónom ohodnotil spoločenskú akciu košický rodák.

Výborne sa odreagoval a zabavil aj takmer celý realizačný tím. Masér Mário Prelovský je plesová stálica.
„S manželkou sme nevynechali ani jeden ples Spartaka. Páči sa mi atmosféra, ktorá tu vládne. Som tej zásady, že kto sa chce zabaviť, zabaví sa. K zábave patrí aj tanec a ja nemám problém si zatancovať či už na moderné alebo ľudové pesničky, na ktoré ma vždy vyzve manželka,“ povedal spokojný rodák zo Zavaru.

K najaktívnejším parketovým levom patril novopečený asistent trénera Miroslav Karhan.
„Spolu s manželkou to bol po návrate z Nemecka náš štvrtý ples. Páčilo sa nám, pretože sme mali partiu, s ktorou sme sa zabavili. Výborní boli chlapci z Terchovej. Čo sa týka tanca, radšej tancujem na ľudové piesne, moderný štýl mi veľmi nesedí,“ hovorí dobre naladený Karhan.

Marketingový manažér Marián Černý prišiel v sprievode tehotnej manželky.
„Veľmi sa mi páčilo, aj som sa dobre bavil, akurát to rýchlo ubehlo. Tancujem rád, ale o kvalite by som radšej pomlčal,“ ohodnotil ples Marián Černý.

Na plese nechýbal ani PR manažér Marek Ondrejka, ktorý už tradične otváral ples spolu s moderátorom.
„Vždy je dôležitá spätná väzba. Tá od hostí plesu je len pozitívna, takže aj my ako organizátor sme spokojní. Ja osobne si myslím, že za posledné roky to bol náš najlepší reprezentačný ples. Dokonale sme sa trafili do hudobnej produkcie, zábava tak bola skvelá. Úroveň sme nasadili vysoko, budúci rok máme čo prekonávať,“ zhodnotil klubový hovorca, ktorý na plese musel oželieť služobne odcestovanú manželku.

Atmosféru si pochvaľoval aj kustód tímu, ktorý nemusí oficiálne tance.
„Bolo výborne. S partnerkou Monikou sme boli aj minulý rok, a tak sme verili, že sa zábava a dobrá atmosféra zopakuje. Aj sa tak stalo, mali sme výbornú partiu, čo je základ zábavy. Takéto akcie máme radi. Keď musím, tak tancujem na hociktorú hudbu, ale čo nemusím, to sú úvodné tance ako napríklad valčík,“ smial sa Martin Bohunický.

Osobitná kategória večera bolo žrebovanie lístkov. Tu sa hráči predbiehali, kto ich kúpi viac. Vyhral Matúš Čonka, ktorý porazil Miloša Nikoliča spolu s Martinom Mikovičom. Tí kúpili dokopy sto lístkov. Všetkým hráčom však vytrel zrak masér Prelovský, ktorý vyhral futbalový zájazd na Ligu majstrov Arsenal Londýn vs. FC Barcelona. Teda cenu, ktorú chcelo vyhrať viacero hráčov.
„Vyhral som síce zájazd, ktorý chcel aj Miki, ale rovnako ako ja, ani on sa daného zápasu nemôžeme zúčastniť, pretože pracovné povinnosti v klube nám to v danom čase nedovolia. A mne keby aj áno, nepôjdem pozerať Barcelonu, som fanúšik Realu Madrid,“ okomentoval s úsmevom svoju výhru Mário Prelovský.

Druhý najlepší futbalista za rok 2015 Matúš Čonka kúpil 110 lístkov, nakoniec sa tešil z jednej výhry a to z dresu s podpisom Martina Škrteľa.
Martin Mikovič si kúpil lístkov o niečo menej ako Matúš Čonka.
„Ja som odchovanec, musím to hodiť na srandovnú nôtu, odchovanci majú trošku menej ako tí, ktorí prídu. Čonka kúpil za 110, ja „iba za 50.“ Matúš kúpil síce 110 lístkov, ale kúpil také, ktoré sa žrebovať nebudú,“ objasnil so smiechom víťaz ankety futbalista roka.

Na plese sa objavil aj bývalý hráč Spartaka Trnava Michal Gašparík.
„Toto pozvanie som prijal rád, chodím sem pravidelne až na minulý rok. Je vidieť, že každým rokom sa organizácia plesu zlepšuje. Aj na ľuďoch je vidieť, že si dávajú na móde záležať, sú takí nastajlovanejší,“ nezaprel v sebe módneho guru 34-ročný futbalista.

Na plese nechýbala ani siedma veľmoc. Snáď za všetkých slová redaktora denníka Šport Mojmíra Staška. "Bavil som sa perfektne. Ples bol super, všetko vyšlo. Páčila sa mi hlavne kapela Bystrík band, ktorá to poriadne rozprúdila."

Všetci hostia odchádzali domov spokojní. Veríme, že o rok sa ples zopakuje v podobnej, alebo dokonca ešte lepšej nálade.

Peter Žember, spartak.sk
foto: Lukáš Grinaj

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
začiatok späť    1   2   3   4   5   6   7   8   9    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia