Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Ján KrálVýborná zábava v príjemnom prostredí a spoločnosti futbalistov Spartaka. To sľubuje reprezentačný ples trnavského futbalového klubu, ktorý sa uskutoční už v sobotu 9. januára od 19.00 v Kultúrnom dome v Trnave na Trojičnom námestí.

O zábavu sa postarajú Bystrík s kapelou, DJ Blesák a Terchovská muzika. Podujatie bude moderovať komentátor RTVS Ľuboš Hlavena, so svojím kumštom sa predstavia futbaloví freestylisti a počas večera vyhlásia troch najlepších hráčov Spartaka za rok 2015. Tí vzišli z pätice Čonka, Depetris, Mikovič, Nikolič, Schranz (hráči sú zoradení v abecednom poradí). O poradí rozhodli fanúšikovia v internetovom hlasovaní.

O polnoci sa budú žrebovať lístky. Pripravených je vyše 20 cien, hlavnou je skybox v hodnote 1200 eur pre 8 osôb na ľubovoľný fortunaligový jarný zápas Spartaka. Lákajú aj ďalšie ceny. Pobytové zájazdy, notebook, poukaz na vodičský preukaz skupiny B, dres Martina Škrtela, permanentka, značkové vína, ale i hodnotné suveníry Spartaka.

Lístky na ples sú ešte stále v predaji na https://cityarena.maxiticket.sk v cene 55 eur. Okrem spomínaného programu sú v cene sú dvakrát teplé a studené bufety, prípitok, víno, káva a nealko.

Účasť na akcii avizujú aj niektorí hráči, členovia realizačného tímu Spartaka, na čele s trénermi Huckom a Karhanom. Fanúšikovia tak majú jedinečnú šancu na neformálne debaty s členmi ligovej kabíny, či spoločnú zábavu.

Marek Ondrejka, PR a event manažér Spartaka
foto: Ján Král

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
24.12.2015
začiatok späť    1   2   3   4   5   6   7   8   9    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia