Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

www.spartak.skK 1. januáru 2016 prišlo k zmene na poste redaktora webovej stránky spartak.sk. Po viac ako dvanástich rokoch na tejto pozícii skončil Ján Král. Web napĺňal nielen textovo od závere jesene 2003, pričom stránka funguje ako klubová oficiálne posledné tri roky.

„Chcem sa aj touto cestou poďakovať za spoluprácu všetkým, ktorí umožnili napredovanie spartak.sk, obsahovo a technicky stránku posúvali dopredu, ako aj financovali jej chod. Hoci som mal ponuku na pokračovanie spolupráce, rozhodol som sa viac času venovať rodine a mojim pracovným aktivitám na portáli trnavskyhlas.sk. Písať o klube však budem i naďalej, už ale nie na webovej stránke Spartaka,“ uviedol Král.

„Spartaku Trnava želám do budúcna správne rozhodnutia, napredovanie a úspechy, ktoré budú napĺňať fanúšikov pozitívnou energiou. A priaznivcom červeno-čírnej prajem hlavne to, aby mali z trnavského futbalu radosť. Lebo o tom to je,“ dodal.

Klub si Královu odvedenú prácu mimoriadne váži. "Za tie roky odmakanej roboty patrí Janovi jedno veľké poďakovanie. V mediálnej oblasti urobil pre Spartak kusisko profesionálnej a poctivej práce. Rešpektujeme však jeho rozhodnutie, napriek tomu, že sme mali veľkú snahu, aby v našom redakčnom tíme pôsobil aj naďalej. Ostáva však v mediálnej brandži, takže sa budeme pravidelne stretávať. V jeho osobnom aj pracovnom živote mu želáme veľa úspechov," povedal PR a event manažér klubu Marek Ondrejka.

Oficiálny klubový portál spartak.sk prejde v najbližších dňoch redizajnom. Nové na stránke bude úplne všetko. Po otvorení nového štadióna majú jednotnú grafiku shopping, štadión, klubová televízia a v januári teda aj stránka Spartaka.

"Žezlo nad stránkou preberie dvojica Lukáš Grinaj – Peter Žember. Prvý pre klub už od novembra pracuje ako fotograf a správca sociálnych sietí, druhý je od januára v mediálnom tíme Spartaka nováčikom, jeho úlohou bude najmä redaktorská časť webu," uzavrel Ondrejka.

Tlačová správa FC Spartak, a.s.

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
24.12.2015
začiatok späť    1   2   3   4   5   6   7   8   9    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia