Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Roman PavelekDo červeno-čírnej rodiny spartakovcov patria aj ženy a dievčatá, ktoré podľahli čaru futbalovej lopty. Trnavský fanúšik, ktorý je naozaj dvanástym hráčom, je povestný tým, že má rád peknú hru a víťazstvá, odpustí aj prehru, len neznesie, ak sa nehrá do posledných minút i síl, skrátka bez srdca.

Aj tréneri odovzdávajú okrem futbalových schopností svojim hráčkam túto zásadu. A dievčatá ukazujú veľké srdce nielen na ihrisku, ale aj v skutočnom živote. Po exhibičnom zápase na 26. Predsilvestrovskej futbalovej šou v mestskej športovej hale to predviedli, keď ohlásili, že pre deti ležiace v trnavskej nemocnici majú dve škatule plné hračiek a knižiek.

V utorok štvorica hráčok Michaela Augustovičová, Karin Paveleková, Mária Gina Stegmannová, Nikola Voleková, s trénermi Mariánom Kováčikom, Igorom Švajdom a vedúcim družstva Romanom Pavelekom zamierila do fakultnej nemocnice, kde okrem hračiek a vymaľovánok odovzdala aj niekoľko kíl južného ovocia. Návšteva bola ohlásená u primára detskej kliniky.

„Sme radi, že súcitíte s našimi najmenšími pacientmi, s radosťou váš dar prijmeme. Nebudem môcť byť osobne pri tom, preto už teraz vyslovujem veľké poďakovanie futbalistkám Spartaka,“ uviedol doktor Križan, keď s ním dohadovali odovzdanie.

„Najväčšou odmenou pre nás boli rozžiarené oči detí, keď si vyberali svoj darček,“ povedala Michaela, iniciátorka tejto akcie. V podobných aktivitách na mimošportovom poli chcú dievčatá pokračovať.

„Nadväzujeme na vlaňajšiu jarnú akciu, keď sme obdarovali chlapcov i dievčatá v Detskom domove v Pečeňadoch a zahrali si s nimi aj pravý futbalový zápas. Plánujeme ešte akciu pre Detský domov v Trnave,“ informoval Roman Pavelek, vedúci družstva.

Štefan Horváth
foto: Roman Pavelek

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
24.12.2015
začiatok späť    1   2   3   4   5   6   7   8   9    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia