Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Ivan KrajčovičMartin Mikovič sa dostal medzi najlepších športovcov v kraji za rok 2015. Za spoľahlivé výkony počas celého roka oporu futbalistov Spartaka Trnava ocenili predstavitelia Trnavského samosprávneho kraja.

Cenu si prevzal krídelník bílích andelov v pondelok na slávnosti v Divadle Jána Palárika v Trnave. Mikovič sa ocitol v skupine top 10 športovcov, ktorých ocenili bez uvedenia poradia spolu s Viliamom Tankom (boxer KO Box Club Galanta), Matúšom Bubeníkom (slovenský reprezentant v ľahkej atletike v skoku do výšky), Oskarom Patasim (vzpieranie a silové športy Veľký Meder), Veronikou Kolníkovou (slovenská reprezentantka v plávaní), Lukášom Babačom (Veslársky klub Sĺňava Piešťany), Máriou Kramplovou (lukostreľba, Archery klub Geronimo Trnava), Borisom Turčanom (breakdance, Heroes klub Piešťany) a Matejom Michálekom (reprezentant v kajaku a kanoe).

foto: Ivan KrajčovičAbsolútnym víťazom ankety a najlepším športovcom roka 2015 v Trnavskom samosprávnom kraji sa rovnako ako pred rokom stal Slovenský reprezentant v športovej streľbe a tohtoročný majster sveta v disciplíne trap Erik Varga.

Člen Športového klubu polície Trnava obhájil v tomto roku svoj titul na MS v talianskom Lonate a zabezpečil si aj miestenku na budúcoročnú olympiádu v Riu.

Kraj vyhlásil aj najlepších spomedzi športovcov na základných školách, stredných školách, ako aj dorastencov a juniorov.  Trénerkou roka sa stala Vanessa Prajová, ktorá vedie úspešných strelcov-brokárov.

foto: Ivan KrajčovičCenu predsedu TTSK Tibora Mikuša získal Branislav Puvák, majster Európy a sveta vo atletickom viacboji veteránov.

Pri tejto príležitosti T. Mikuš ocenil Pamätnou medailou predsedu TTSK aj týchto športovcov - Richard Csejtley, Ján Riapoš, Vladislav Janovjak, Veronika  Vadovičová, Jozef Široký, Hana Kolníková, Miloš Bardiovský, Milan Novák, Magda Masárová.

Patrik Velšic, Ján Král
foto: Ivan Krajčovič

 
 
  ARCHÍV ČLÁNKOV
24.12.2015
začiatok späť    1   2   3   4   5   6   7   8   9    ďalej koniec
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia