Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

www.spartak.skV kádri Spartaka prichádza v týchto dňoch opäť k zaujímavým zmenám. Po šesť a pol roku pravdepodobne opustí Trnavu Jaro Hrabal. Práve včera mu totiž vypršala zmluva a novú (samozrejme s inými podmienkami) odmietol podpísať. Jaro nehral trištvrte roka kvôli zraneniu a operácii, nuž bude zaujímavé sledovať, kde nakoniec zakotví.
´Zajačie úmysly´ majú aj Pavlús s Ballom. U Paľa Pavlúsa prichádzajú do úvahy 2 ruské kluby (jedným z nich je vraj Alania Vladikaukaz, kde bol pred polrokom na skusoch). O Vojta Ballu má záujem maďarský Újpest, ktorého funkcionári by mali začiatkom týždňa prísť na rokovania.
Aj napriek možnému odchodu Hrabala a Pavlúsa to na problémy s obranou zatiaľ nevyzerá. ´Faja´ Hadviger sa rozhodol zostať a črtá sa aj ďalšia posila do defenzívy. V sobotu trénoval v Trnave skúsený Peter Hluško, naposledy pôsobiaci v Žiline. Už dlhšie je známy záujem Spartaka o služby Miroslava Krissa so Slovana. V hre je však viacero mužstiev, takže jeho príchod je viac ako otázny. Alternatívou do ofenzívy by mohol byť Brazílčan Flavio, ktorý je u červenočiernych na skúške. V najbližších dňoch by malo byť jasnejšie.

Ján Šturdík

 
 
 


 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia