Vstupenky na zápasy Spartaka
Your Choice
Unihouse/Garlando
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

LIGOVÝ PROGRAM



partneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

    zápas
výsledok
1
    Ružomberok - Skalica
18.07.2015 19:00
1 : 3
1
    D.Streda - Senica
18.07.2015 19:00
2 : 0
1
    Michalovce - Trenčín
18.07.2015 19:00
0 : 1
1
19.07.2015 19:00
4 : 2
1
    Z.Moravce - Slovan
19.07.2015 19:00
1 : 2
1
    Podbrezová - Žilina
18.08.2015 19:00
2 : 3
2
    Senica - Ružomberok
24.07.2015 19:00
1 : 1
2
    Skalica - Michalovce
25.07.2015 19:00
1 : 0
2
    Podbrezová - Trenčín
25.07.2015 19:00
0 : 2
2
    Žilina - Z.Moravce
26.07.2015 19:00
5 : 1
2
    Slovan - Myjava
26.07.2015 19:00
0 : 1
2
26.07.2015 19:00
2 : 1
3
    Podbrezová - Michalovce
01.08.2015 17:00
6 : 2
3
    Senica - Skalica
01.08.2015 19:00
2 : 1
3
    Z.Moravce - Trenčín
01.08.2015 19:00
0 : 1
3
    D.Streda - Slovan
02.08.2015 19:00
1 : 1
3
    Myjava - Žilina
02.08.2015 19:00
1 : 4
3
19.08.2015 19:00
0 : 0
4
    Skalica - Podbrezová
07.08.2015 19:00
0 : 0
4
    Michalovce - Z.Moravce
08.08.2015 19:00
2 : 1
4
    Myjava - Trenčín
08.08.2015 19:00
0 : 1
4
09.08.2015 16:30
0 : 0
4
    Žilina - D.Streda
09.08.2015 19:00
1 : 1
4
    Slovan - Ružomberok
09.08.2015 19:00
2 : 1
5
    Senica - Slovan
15.08.2015 19:00
1 : 1
5
    D.Streda - Trenčín
15.08.2015 19:00
0 : 2
5
    Myjava - Michalovce
15.08.2015 19:00
2 : 1
5
    Z.Moravce - Podbrezová
15.08.2015 19:00
2 : 2
5
16.08.2015 16:30
2 : 3
5
    Ružomberok - Žilina
16.08.2015 16:30
2 : 2
6
    Skalica - Z.Moravce
22.08.2015 16:00
2 : 3
6
    Podbrezová - Myjava
22.08.2015 19:00
1 : 2
6
    Michalovce - D.Streda
22.08.2015 19:00
0 : 3
6
    Trenčín - Ružomberok
23.08.2015 16:30
1 : 1
6
    Žilina - Senica
23.08.2015 19:00
4 : 1
6
25.08.2015 19:00
2 : 0
7
    Slovan - Skalica
29.08.2015 19:00
4 : 1
7
    Senica - Trenčín
29.08.2015 19:00
1 : 4
7
    Ružomberok - Michalovce
29.08.2015 19:00
2 : 2
7
    D.Streda - Podbrezová
29.08.2015 19:00
5 : 1
7
    Myjava - Z.Moravce
29.08.2015 19:00
0 : 0
7
30.08.2015 20:15
2 : 0
8
    Skalica - Myjava
12.09.2015 15:30
0 : 0
8
    Žilina - Slovan
12.09.2015 18:15
3 : 0
8
    Podbrezová - Ružomberok
12.09.2015 19:00
0 : 1
8
    Michalovce - Senica
12.09.2015 19:00
1 : 3
8
13.09.2015 16:30
5 : 3
8
    Z.Moravce - D.Streda
13.09.2015 20:00
2 : 1
9
19.09.2015 18:20
0 : 1
9
    Žilina - Skalica
19.09.2015 19:00
2 : 2
9
    Senica - Podbrezová
19.09.2015 19:00
3 : 1
9
    Ružomberok - Z.Moravce
19.09.2015 19:00
5 : 2
9
    D.Streda - Myjava
19.09.2015 19:00
0 : 1
9
    Slovan - Trenčín
20.09.2015 14:00
0 : 0
10
    Skalica - D.Streda
22.09.2015 15:00
2 : 2
10
    Myjava - Ružomberok
22.09.2015 19:00
2 : 1
10
    Z.Moravce - Senica
22.09.2015 19:00
3 : 0
10
22.09.2015 19:00
0 : 2
10
    Trenčín - Žilina
23.09.2015 18:20
1 : 4
10
    Michalovce - Slovan
23.09.2015 20:00
1 : 2
11
25.09.2015 20:00
2 : 1
11
    Senica - Myjava
26.09.2015 18:20
0 : 1
11
    Trenčín - Skalica
26.09.2015 19:00
3 : 0
11
    Slovan - Podbrezová
26.09.2015 19:00
3 : 1
11
    Ružomberok - D.Streda
26.09.2015 19:00
1 : 0
11
    Žilina - Michalovce
27.09.2015 14:00
2 : 0
12
    Slovan - Z.Moravce
02.10.2015 18:00
2 : 0
12
    Skalica - Ružomberok
03.10.2015 14:30
0 : 1
12
03.10.2015 17:00
2 : 1
12
    Žilina - Podbrezová
03.10.2015 17:00
1 : 3
12
    Trenčín - Michalovce
03.10.2015 18:20
2 : 0
12
    Senica - D.Streda
04.10.2015 14:00
2 : 3
13
    Z.Moravce - Žilina
16.10.2015 18:00
4 : 0
13
    Trenčín - Podbrezová
17.10.2015 17:00
2 : 1
13
17.10.2015 17:00
2 : 0
13
    Ružomberok - Senica
17.10.2015 17:00
0 : 1
13
    Myjava - Slovan
17.10.2015 18:20
0 : 2
13
    Michalovce - Skalica
18.10.2015 14:00
3 : 1
14
23.10.2015 18:00
2 : 1
14
    Trenčín - Z.Moravce
24.10.2015 17:00
4 : 1
14
    Michalovce - Podbrezová
24.10.2015 17:00
2 : 0
14
    Slovan - D.Streda
24.10.2015 18:20
1 : 0
14
    Skalica - Senica
25.10.2015 14:00
0 : 3
14
    Žilina - Myjava
25.10.2015 14:00
3 : 0
15
    Trenčín - Myjava
30.10.2015 18:00
4 : 1
15
    Podbrezová - Skalica
31.10.2015 17:00
3 : 0
15
    Z.Moravce - Michalovce
31.10.2015 17:00
1 : 1
15
31.10.2015 17:00
0 : 1
15
    D.Streda - Žilina
31.10.2015 18:20
1 : 0
15
    Ružomberok - Slovan
01.11.2015 14:00
1 : 1
16
06.11.2015 18:00
2 : 1
16
    Slovan - Senica
07.11.2015 17:00
2 : 1
16
    Michalovce - Myjava
07.11.2015 17:00
1 : 2
16
    Podbrezová - Z.Moravce
07.11.2015 17:00
2 : 2
16
    Žilina - Ružomberok
07.11.2015 18:20
2 : 0
16
    Trenčín - D.Streda
08.11.2015 16:30
4 : 1
17
    D.Streda - Michalovce
20.11.2015 18:00
3 : 1
17
    Z.Moravce - Skalica
21.11.2015 17:00
3 : 1
17
    Myjava - Podbrezová
21.11.2015 17:00
2 : 1
17
    Senica - Žilina
21.11.2015 17:00
2 : 0
17
    Ružomberok - Trenčín
21.11.2015 18:20
0 : 3
17
22.11.2015 14:00
0 : 0
18
    Podbrezová - D.Streda
27.11.2015 18:00
0 : 0
18
    Skalica - Slovan
28.11.2015 13:00
0 : 2
18
    Michalovce - Ružomberok
28.11.2015 17:00
1 : 3
18
    Z.Moravce - Myjava
28.11.2015 17:00
1 : 3
18
28.11.2015 18:20
2 : 0
18
    Trenčín - Senica
29.11.2015 14:00
2 : 0
19
    Myjava - Skalica
04.12.2015 18:00
3 : 0
19
    Slovan - Žilina
05.12.2015 14:00
2 : 1
19
    D.Streda - Z.Moravce
05.12.2015 17:00
2 : 0
19
    Ružomberok - Podbrezová
05.12.2015 17:00
3 : 2
19
    Senica - Michalovce
05.12.2015 17:00
1 : 1
19
05.12.2015 18:20
1 : 1
20
    Skalica - Žilina
 : 
20
    Trenčín - Slovan
 : 
20
    Michalovce - Spartak
 : 
20
    Podbrezová - Senica
 : 
20
    Z.Moravce - Ružomberok
 : 
20
    Myjava - D.Streda
 : 
21
    D.Streda - Skalica
 : 
21
    Ružomberok - Myjava
 : 
21
    Senica - Z.Moravce
 : 
21
    Spartak - Podbrezová
 : 
21
    Slovan - Michalovce
 : 
21
    Žilina - Trenčín
 : 
22
    Skalica - Trenčín
 : 
22
    Michalovce - Žilina
 : 
22
    Podbrezová - Slovan
 : 
22
    Z.Moravce - Spartak
 : 
22
    Myjava - Senica
 : 
22
    D.Streda - Ružomberok
 : 
23
    Ružomberok - Skalica
 : 
23
    D.Streda - Senica
 : 
23
    Myjava - Spartak
 : 
23
    Z.Moravce - Slovan
 : 
23
    Podbrezová - Žilina
 : 
23
    Michalovce - Trenčín
 : 
24
    Skalica - Michalovce
 : 
24
    Trenčín - Podbrezová
 : 
24
    Žilina - Z.Moravce
 : 
24
    Slovan - Myjava
 : 
24
    Spartak - D.Streda
 : 
24
    Senica - Ružomberok
 : 
25
    Senica - Skalica
 : 
25
    Ružomberok - Spartak
 : 
25
    D.Streda - Slovan
 : 
25
    Myjava - Žilina
 : 
25
    Z.Moravce - Trenčín
 : 
25
    Podbrezová - Michalovce
 : 
26
    Skalica - Podbrezová
 : 
26
    Michalovce - Z.Moravce
 : 
26
    Trenčín - Myjava
 : 
26
    Žilina - D.Streda
 : 
26
    Slovan - Ružomberok
 : 
26
    Spartak - Senica
 : 
27
    Spartak - Skalica
 : 
27
    Senica - Slovan
 : 
27
    Ružomberok - Žilina
 : 
27
    D.Streda - Trenčín
 : 
27
    Myjava - Michalovce
 : 
27
    Z.Moravce - Podbrezová
 : 
28
    Skalica - Z.Moravce
 : 
28
    Podbrezová - Myjava
 : 
28
    Michalovce - D.Streda
 : 
28
    Trenčín - Ružomberok
 : 
28
    Žilina - Senica
 : 
28
    Slovan - Spartak
 : 
29
    Slovan - Skalica
 : 
29
    Spartak - Žilina
 : 
29
    Senica - Trenčín
 : 
29
    Ružomberok - Michalovce
 : 
29
    D.Streda - Podbrezová
 : 
29
    Myjava - Z.Moravce
 : 
30
    Skalica - Myjava
 : 
30
    Z.Moravce - D.Streda
 : 
30
    Podbrezová - Ružomberok
 : 
30
    Michalovce - Senica
 : 
30
    Trenčín - Spartak
 : 
30
    Žilina - Slovan
 : 
31
    Žilina - Skalica
 : 
31
    Slovan - Trenčín
 : 
31
    Spartak - Michalovce
 : 
31
    Senica - Podbrezová
 : 
31
    Ružomberok - Z.Moravce
 : 
31
    D.Streda - Myjava
 : 
32
    Skalica - D.Streda
 : 
32
    Myjava - Ružomberok
 : 
32
    Z.Moravce - Senica
 : 
32
    Podbrezová - Spartak
 : 
32
    Michalovce - Slovan
 : 
32
    Trenčín - Žilina
 : 
33
    Trenčín - Skalica
 : 
33
    Žilina - Michalovce
 : 
33
    Slovan - Podbrezová
 : 
33
    Spartak - Z.Moravce
 : 
33
    Senica - Myjava
 : 
33
    Ružomberok - D.Streda
 : 
 


 
 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia